Євген був інтелектуалом. Він із захопленням вивчав світ і глибоко досліджував різні сфери. Хімія, технології, урбаністика, верхова їзда, екологія – це лиш частина його зацікавлень.
Сестра Ірина Кваскова пригадує: «Він був максимально налаштований, щоб допомогти всьому світу в цілому. Зробити щось важливе і корисне для родини, для друзів, для тих, кого він вважав близькими, для міста, району, України».
Євген мав дві освіти, будував кар'єру в банківській сфері як спеціаліст з маркетингу, волонтерив, займався національно-патріотичним вихованням дітей і молоді. У 2016-му став ідейним засновником і був незмінним головою Громадської спілки «Центр національно-патріотичного виховання».
Зі спасівцями перед показовим виступомФото: сімейний архів
З 2017-го був заступником голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при КМДА. Понад 15 років присвятив національно-патріотичному вихованню дітей та молоді, збереженню історичної пам'яті українського народу – щоразу проводячи заходи особисто та виключно на волонтерських засадах.
Живий ланцюг соборностіФото: сімейний архів
Псевдо Євгена, Качкар – це найвища вершина на півночі Туреччини. Її він підкорив у 2021 році.
Серпень 2021Фото: сімейний архів
Євген – доброволець, який вступив до лав ЗСУ з першого дня повномасштабного вторгнення. Служив старшим навідником міномета у складі 207-го батальйону 241-ї окремої бригади ТрО. Брав участь в обороні Києва й області, боях під Бахмутом на Донеччині.
На позиції під Бахмутом. Весна 2023Фото: сімейний архів
Старший солдат Євген Квасков загинув внаслідок ворожого артобстрілу 28 квітня 2023 року. Свій останній бій 44-річний захисник прийняв поблизу села Васюківка Донецької області.