Команда та автори платформи
Дякуємо за внесок
Ці люди зробили значний внесок в розвиток платформи пам’яті “Меморіал” та ідею створення нової культури пам’яті в Україні

Разом із командою розвивала проєкт від першого року його існування, зібрала та очолила команду, об’єднала навколо Меморіалу сотні людей в Україні та закордоном, яким небайдужа пам’ять. Започаткувала акцію вшанування пам’яті Героїв у школах “Калина пам’яті”.

Працювала журналісткою і редакторкою. Робила репортажі й інтерв’ю. Займалася переважно культурною й соціальною темою, а з 2014 року і військовою. У Меморіалі працює над тим, щоб зберегти пам'ять про загиблих військових. Їй болить за кожного, однак Світлана переконана, що розповідати всі ці історії потрібно. Їх мають знати всі українці й увесь світ. Аби розуміти, яку велику ціну доводиться платити за нашу свободу.

Професійний дизайнер із 20-річним досвідом. До повномасштабного вторгнення керував маркетинговою агенцією у Харкові.

Як редактор і медіаменеджер допомагав розвивати проєкти платформи Меморіал для вшанування пам'яті загиблих у війні цивільних і військових. Нині Євген служить у Збройних Силах України.

Координує роботу відділу, який знімає документальні фільми про загиблих.

Більше шести років працював у сфері ЗМІ та реклами. Прагне допомогти зберегти пам'ять про усіх полеглих героїв та цивільних жертв російської воєнної агресії проти України.

Інна очолювала моніторингову групу у 2023 році. Перед тим була журналісткою Меморіалу. Створила десятки текстів пам’яті. Досліджувала трагедію Бучі, зібрала і систематизувала спогади очевидці окупації та історії загиблих у місті, про які не було відомо широкому загалу.

Юлія живе у Німеччині, утім її серце з рідним Маріуполем. У журналістиці Юлія більше 17 років, була випусковою редакторкою на маріупольському телеканалі ТБ7, головною редакторкою сайту Маріуполя 0629.ua, а також головною редакторкою сайту Одеси 048.ua. Співпраця з Меморіалом важлива для Юлії, вона переконана – потрібно зберегти пам'ять про всіх жертв російсько-української війни та зафіксувати злочини російської армії, через яку загинуло так багато жителів рідного для Юлі Маріуполя.

Інна очолювала команду, яка збирала дані про загиблих захисників і цивільних жертв, у перший рік повномасштабної війни. Зробила внесок у розвиток моніторингової групи, а також створила фільм “Остін. Світ догори” пам’яті Максима Остяка.

Була авторкою документальних фільмів Меморіалу.
Зараз – менеджерка зі зв'язків зі спільнотою та редакторка подкастів у Veteran Hub.

Кирило графічний дизайнер, викладач, організатор фестивалю «Простір літер», наразі військовослужбовець Збройних Сил України.

Авторка документальних фільмів Меморіалу про загиблих захисників. «Ми не маємо права цього забувати», – каже Олександра.

працювала над історіями про загиблих військових, опісля перейшла до Патронатної служби Азову, де працює також і над ушануванням пам'яті полеглих

Долучилась до команди у 2022 році, щоб розвивати сторінки Платформи памʼяті Меморіал у соцмережах. Створювала дописи і відео для Instagram, Facebook, TikTok, щоб розповідати історії полеглих захисників й убитих ворогом цивільних.