«Вдова Ольга Скорлупіна залишалася з чоловіком у квартирі. Поховати його не було змоги. Через два дні окупанти вигнали її. Згодом внаслідок обстрілів квартира згоріла разом із будинком. Останки Євгена Петровича родичі змогли поховати тільки восени. У вогні загинули і його картини, які зберігалися у збірці музею…», – розповіла Тетяна Булі, завідувачка художнього музею імені Архипа Куїнджі. 

Усе своє творче життя Євген Скорлупін провів у Маріуполі. Він був членом Національної спілки художників України, заслуженим художником України. Працював у виробничо-художніх майстернях Маріуполя, брав участь у виставках і пленерах, створював скульптури для зон відпочинку і дитячих оздоровчих центрів. Був одним із ініціаторів  проведення у місті виставок пейзажного живопису «Меморіали Куїнджі» та зробив чималий внесок в історію культури Маріуполя, пригадують колеги митця.

«Шанувальники мистецтва любили його картини за доступність художньої мови, цікаві колористичні рішення, особливу емоційність пейзажів. Він був яскравим представником реалістичного живопису. У колекції Маріупольського краєзнавчого музею зберігалися картини, подаровані Євгеном Петровичем», – розповіла Тетяна Булі. 

У загиблого митця залишилися дружина, син, онук, невістка.